Rhino Horn Junior

Rhino Horn Junior

t

Oled külmetunud?
Põskkoopaprobleemid?
Tolmu või õietolmu allergia?
Keskkõrvapõletik?

Z

Loomulik– efektiivne
Ilma kahjulike kemikaalideta
Ilma kõrvalmõjudeta

Rhino Horn Junior

Rhino Horn Junior on disainitud spetsiaalselt lastele vanuses 4–12 eluaastat. Rhino Horn Juniori suurus on 2/3 tavalise Rhino Horni ninaloputuskannu suurusest, et see mahuks mugavalt lapsele kätte. Samuti on kitsam ja pikem kannu otsik sobivam lapse ninasõõrme jaoks.

Juniori versiooni inspireerisid tegema Prantsusmaa, Hollandi ja Rootsi haiglate lastearstid, kes nägid ninaloputuskannu positiivset mõju ning innustasid Yogaprosess meeskonda looma Rhino Horn Junior ninaloputuskannu lastele.

Rhino Horn Juniori on meeldiv kasutada

Kehatemperatuuril olev soolvesi on meeldiv, värskendav ja õrn limaskestale. Su lapsele hakkab kindlasti meeldima see värskem ja kergem enesetunne, mis tekib peale Rhino Horn Juniori kasutamist.

Millal kasutada Rhino Horn Juniorit?

Rhino Horn Juniori kasutamine leevendab kinnisest ninast tingitud ebameeldivat tunnet (nt nohu korral). Lima eemaldatakse ja limaskestade turse alaneb.

Rhino Horn Juniorist saab tõenäoliselt hea sõber inimesele, kes kannatab astma või hingamisteede allergiate käes (õietolm, olmetolm). Rhino Horn on efektiivne vahend sinusiidi raviks ning suurepärane abivahend kroonilise sinusiidi ravi ajal. Soolveega loputamine on eriti vajalik peale ninapiirkonna kirurgilist ravi.

Sellest on palju abi ka raskete hingamisteede haiguste korral, nagu tsüstiline fibroos, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOKH) ja tsiliaarne düskineesia. Rhino Horni kasutamine vähendab lastel keskkõrvapõletike esinemist.
Paljudele inimestele meeldib käia duši all ka lihtsalt enese värskendamiseks, et tunda end taas erksa ja virgena. Ninaloputus Rhino Horniga on kui sisemine puhastus, mis tagab samalaadse värskustunde ja selge olemise kui äsja duši alt tulles.

One Rhino Spoon salt…

1 Rhino lusika täis soola …

Naturaalne soolveelahus on õrn sinu limaskestadele.

Lukewarm water...

2 … Soe vesi ...

Kehatemperatuuril soolavesi teeb ninaloputuse meeldivaks.

One Rhino Spoon salt…

3 ... Ninaloputus ...

Vabad hingamisteed, parem ja kergem hingamine. Kasutusel on ainult loomulik raskusjõud– ei mingit lisasurvet.

Drying the nose after Rhino Horn Junior nose cleansing

4 ... Kuivatamine

Õrnalt puhasta oma nina.
Tulemus: vaba hingamine, lima, tolm ja mustus on eemaldatud – kui hea tunne!

Rahvameditsiin ja meditsiiniteadus

Nina loputamine on levinud rahvameditsiini osa kõikjal maailmas. Paljud kaluridki on seda kasutanud, joogamaailmas tuntakse seda kui neti meetodit. Ninaõõnsuste soolaveega loputamine on tunnustatud ravi ka meditsiiniteaduses, paljud kõrva– nina– ja kurguarstid soovitavad Rhino Horni oma patsientidele.

Lihtne kasutada

Ninaloputuslahuse valmistamiseks on vaja vaid üks Rhino mõõtelusikatäis tavalist soola (NaCl)– ei mingeid kalleid soolapakikesi ega lisakemikaale.

Rhino Horn on saadaval meie e-poes

Rhino Horni esmaesitlus oli aastal 1998. Nüüdseks on see saadaval 23– s Euroopa riigis, lisaks USAs, Kanadas, Iisraelis, Tais, Hong Kongis ja Brasiilias.

Rhino Horn on saadaval meie e-poes.

Rhino Horn Junior

Turvaline toode

Rhino Horn Juniori on disaininud Per Peo Olsen, Yogaprosess AS kaasasutaja. Seda on lihtne käes hoida, õrn ja hea lapse ninas ja disainitud nii, et raskusjõu abil tekiks hea loomulik surve, mis aitab veel vabalt läbi nina voolata.

Rhino Horn Junior on tehtud keskonnasõbralikust taaskasutatavast kõvast plastikust (PEHD). Rhino Horn Junior on toodetud vastavalt ISO 13485:2003 sertifikaadile, mis on rahvusvaheline kvaliteedisertifikaat meditsiiniseadme tootmiseks.

Kõik Rhino Horni elemendid on testitud vastavalt Euroopa Liidu programmile avastamaks ja registreerimaks ohtlikke keemilisi aineid, REACH 168. Rhino Hornis ei ole jälgegi ühestki 168– st keemilisest ainest.

Rhino Hornil on CE märgistus kui esimese klassi meditsiiniseade vastavalt EL– i direktiivile 93/42/EEC. Norra Terviseamet on välja andnud väbamüügi sertifikaadi nii Rhino Hornile kui ka Rhino Horn Juniorile.

Lisatud on põhjalik Rhino Horn Juniori kasutusjuhend ja video leiate siit.

Rhino Horn on disainitud ja toodetud Yogaproprosess AS poolt

Rhino Horn on levitatud OÜ Härm poolt

Härm

OÜ Härm

Tobiase 6
10147 Tallinn
Tel: +372 5256 857
info@haerm.ee
www.haerm.ee

Toodetud taaskasutatavast keskkonnasäästlikust kõvast plastist (PEHD)
Ei sisalda kahjulikke kemikaale– läbinud REACH 168 testi
Ei sisalda ftalaate, bisfenool A– d, ei erita toksilisi aineid